Kia Niro
1.6 GDi Hybrid ComfortLine |KEYLESS ENTRY & START|CLIMATE|ADAPT. CRUISE|CAMERA
Direct kopen, basisprijs: € 23.395,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.395,-
LEASEPRIJS: € 319,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.875,14 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Niro |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDi Hybrid ComfortLine |KEYLESS ENTRY & START|CLIMATE|ADAPT. CRUISE|CAMERA |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 april 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 45.382 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 319,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.395,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KKH-44-H |
| Motorinhoud: | 1.580 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.930 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate Control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoffen bekleding
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Centrale airbag voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
- ASR